İçeriğe atla Altbilgiye atla

Hakkımızda

1993 yılında Ankara’da doğan Tolunay Uğur, Ankara Katip Çelebi Anadolu Lisesinde tamamladığı lise öğreniminin ardından 2017 yılında Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Mezun olup staj sürecini tamamladıktan sonra başta ceza hukuku olmak üzere aile, icra ve idare hukuku alanlarında başarılı çalışmalarda bulunmuş, edinmiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübeler ışığında 2021 yılından beri ortağı olduğu Altan&Küçük Hukuk Bürosunda serbest avukatlık faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Vizyonumuz

Hukukun evrensel ilke ve esaslarına bağlı kalarak, yargının üç temel ayağından biri olan savunma makamının tek temsilcisi olduğunu bildiğimiz avukatlık mesleğinin onuruyla bağdaşmayacak hal ve davranışlar içerisine girmeden, hukukun üstünlüğünü ve Anayasamızda yer alan temel hak ve hürriyetlerin dokunulmazlığını sağlamak adına, ceza hukuku başta olmak üzere belirtmiş olduğumuz diğer tüm hukuki alanlarda kendisini kanıtlamış olan büromuzun; her durum ve koşul altında müvekkil odaklı kalarak, hukuki gelişmeleri yakından takip ederek ve yeniliklere açık bir şekilde hukuki danışmanlık hizmeti vermektir.

Misyonumuz

Müvekkillerin yaşamış olduğu hukuki sorunların kaynağına inerek, söz konusu sorunlara alternatif çözüm yolları üretmek ve bu sayede zamandan tasarruf etmelerini ve gereksiz masrafta bulunmalarından kaçınmalarını sağlayarak yaşamış oldukları mağduriyetleri etkili bir biçimde çözüme kavuşturmaktır.

Yaşamış olduğunuz hukuki sorunlar karşısında yalnız hissetmemeniz için ihtiyaç duyacağınız hukuki danışmanlık hizmetini vermekten büyük bir memnuniyet duyarız
AV. TOLUNAY UĞUR

Neden Biz?

Uzman Ekip

Uzman avukat kadromuz, çeşitli hukuk alanlarında derinlemesine bilgi ve deneyim sunarak sizin yanınızda.

Hızlı ve Etkili Çözümler

Hukuki sorunlarınızı hızlı bir şekilde analiz ediyor, etkili çözümler sunuyoruz; çünkü zaman önemlidir.

Kişiye Özel Yaklaşım

Her müvekkilimiz benzersizdir. Durumunuzu anlayarak, size özel stratejiler geliştiriyoruz.

Güven ve İş Ahlakı

Güvenilir ve etik değerlere bağlı çalışma anlayışımızla, haklarınızı koruma konusunda size destek oluyoruz.
WhatsApp iletişim
Scan the code